Led Ampül

LED Çağdaş, ekonomik, uzun ömürlü, geri dönüşümlü ve geleceğin aydınlatma sistemidir. Siz de Next LED aydınlatma ürünlerini kullanarak geleceği yakalama şansına sahipsiniz.  Büyük bir hızla ilerleyen LED teknolojisi yakın gelecekte mevcut aydınlatma sistemlerinin yerini alacaktır. Yüksek enerji tasarrufu, az ısı kaybı, uzun ömürlü oluşu, çevreye duyarlı olması ve bakım gerektirmemesi akla ilk gelen önemli özellikleridir;  fakat LED aydınlatma ürünlerinin bu özelliklerinden gerçek şekilde faydalanabilmek için bu ürünlerin dünya standartlarında üretilmiş olması gerekmektedir.                                  

NEXT LED FARKLILIKLARI

Sektörün cazip hale gelmesi ile aydınlatma sektöründe ve sektör dışında bilinçsizce üretilen ürünler ve yapılan uygulamalar ne yazık ki tüketicilere ciddi zararlar vermekte ve Led aydınlatma ürünlerinin üretimi zor ve yüksek teknik bilgi gerektirmektedir. Tavsiyemiz Led ürünlerinin alımında tüketicilerin %100 üretim yapan gerçek üreticileri tercih etmesidir.

Next Led ampullerin aydınlatma açıları 240 derecedir, piyasada bulunan diğer ürünlerde bu açılar bir hayli azdır ve aydınlatılan alanlar karanlık kalmaktadır. 

Ürünlerimizin tamamı alüminyum materyaller  tarafından soğutulmaktadır, özellikle LED ampullerimizde alüminyum + termal plastik kaplama ile ısının dışarıya atılması hızlandırılmaktadır. 

Piyasada ağırlıklı olarak tercih edilen (maliyeti düşürmek için) plastik ürünlerde oluşabilecek riskler (kısa ömür ve yangın çıkma olasılığı) Next LED ürünlerde yoktur.

Soğutucular ve  içerisinde kullanılan LED chipler özenle seçilmiştir, bunun tüketiciye kazancı iyi soğutuldukları için uzun ömürlü ve gerçek Watt’larını muhafaza edecek ve Watt tüketim değerlerinin yükselerek tüketicinin daha fazla elektrik faturası ödemesinin önüne geçilecektir.

Devlet tarafından şart olmamasına rağmen Next LED ürünleri bire bir 2 yıl değişim garantisi altındadır. 

Ürünlerimizin üzerinde yazılı olan tüm teknik değerler kanıtlanmış gerçek değerlerdir.   


Next LED                                                                        

“Tasarruflunun da tasarruflusu.”