Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Şartları

Nextledampul ‘dan alışveriş yapan tüm müşteriler aşağıda yazılı Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.

1 )  Nextledampul.com aldığınız her ürün, üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara başvurması gerekmektedir. 

2 )  Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, sevk irsaliyesi, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile Gök Tech Elektronik alıcı adı ile adresimize  iade edebilirsiniz.İrsaliyesi ve faturası ulaşmayan ürünlerin iadelerinin alınmayacağını unutmayınız.

3 )  Sevkıyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini Kabul etmiş olduğunu unutmayınız.

4 )  Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş..vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler www.Nextledampul.com. tarafından Kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır.

5 )  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

6 )  Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

7 )  Ürünün tüm fatura kopyaları ve iade sebebini belirten dilekçesi ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.

8 )  Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-6 hafta arasındadır. 

9) İadelerde ve iptallerde; Kredi kartla alışveriş yapılmışsa %3.6 komisyon kesilir. Havale ve eft ile alınmış ise komisyon kesilmez

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır.

Satın Aldığım ürün arızalandı? Ne Yapabilirim?

Nextledampul 'de satılan ürünlerin en az 2 yıl birebir değişim vegaranti servis hizmeti bulunmaktadır.Bu nedenle Ürünün arızalı olduğu durumlarda Gök Tech irsaliyeniz,faturanız ile beraber Yetkili servislere başvurabilirsiniz.

Kargodan Kaynaklanan Eksik, darbeli paket teslimi durumunda ne yapabilirim?

Ürününüzü kargodan teslim almadan öce kargo  yetkiliniz önünde açıp, paketinizin darbe , hasar görmemiş olduğuna emin olduktan sonra Kargo teslim tutanağını imzalayınız.hasarlı olduğunu gördüğünüz ürünün iadesini Aras Kargo aracılığında  İrsaliye,Fatura ve şikayetinizi belirten dilekçeniz ile  Gök Tech alıcı adresine iade edebilmektesiniz.

Hatalı Sevkıyat ve Yanlış Ürün gönderimlerinde Ne Yapmalıyım?

Talep ettiğiniz siparişiniz sevkıyat esnasında kaynaklanan nedenden ötürü tarafınıza farklı olarak gönderilmiş ise, teslim aldığınız ürünü 3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo aracılığı ile Gök Tech  alıcı adresine gönderebilirsiniz. Talep edilen asıl ürününüz 7 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilecektir.

Yaptığım siparişi nasıl iptal edebilirim ?

Nextledampul İade Şartlarına uyması halinde siparişinizi 14 gün içerisinde müşteri hizmetleri bölümümüzle görüşerek iptal edebilirsiniz.Tel: 216 379 91 67

Verdiğim siparişi nasıl takip edebilirim? 

Siparişlerinizi üyelik bilgileriniz ile sağ kolonda bulunan siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. 

Sipariş ettiğim ürün geciktiyse ne yapabilirim ?

Siparişinizin gecikmesi durumunda Müşteri Hizmetleri Birimimizi arayarak ürününüzün gecikmesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Tel : 216 379 91 67